ŁAŃCUCH CZYSTYCH SERC

"Chcemy tworzyć łańcuch dobroci w naszym codziennym życiu."Co roku na początku września młodzież Mikołowa w akcji Łańcuch Czystych Serc manifestuje chęć rozwoju bez przemocy i zniewolenia, chęć oparcia się temu co złe, a podążania za tym co dobre.

13 września 2016 miała miejsce XIII Mikołowska Powiatowa Kampania Społeczna pt.:

ŁAŃCUCH CZYSTYCH SERC –

NARKOMANII, DOPALACZOM, ALKOHOLIZMOWI, PRZEMOCY INTERPERSONALNEJ, HIV/AIDS, NIETOLERANCJI – NIE,

DOBRU TAK

Co roku na początku września młodzież Mikołowa w akcji Łańcuch Czystych Serc manifestuje chęć rozwoju bez przemocy i zniewolenia, chęć oparcia się temu co złe, a podążania za tym co dobre. Wystosowuje też apel do dorosłych, by im to umożliwili i w tym pomogli. Młodzież  naszej szkoły także zamanifestowała swoje pragnienie wyboru tego, co dobre. Kiedy przedstawiciele młodzieży powiatu mikołowskiego, z delegacją naszej szkoły, tworzyła na mikołowskim rynku symboliczny łańcuch czystych serc, także włączyliśmy się w ten szczególny łańcuch młodych pragnących w swoim życiu dobra.

B.Kołodziej
Foto.W.Jaskulska,S.Pawlicka.

Sobota, 2021-02-27

Imieniny: Gagrieli, Liwii